© 2019 VAC agency

  • w-facebook
SOUND SERVICE

Pro ozvučení Vaších akcí používáme špičkový PA a monitorový zvukový systém od firmy JBL a to nejnovější řadu VTX - V20, S25, G28. Dále používáme KV2 audio systémy VHD, ES, KX, EX. Tyto aparáty jsou v současné době jedny z nejkvalitnější na celosvětovém trhu. Dle vašich požadavků můžeme zajistit ozvučení téměř jakékoliv akce počínaje mluveným slovem až po velké koncertní a festivalové vystoupení. Specializujeme se také na klasickou hudbu, kde máme letité zkušenosti se zvučením velkých orchestrů i na open-air akcích.

LIGHTING SERVICE

VAC agency disponuje širokým sortimentem osvětlovací techniky i pro nejnáročnější koncertní vystoupení. V jednotlivých oblastech máme k dispozici techniku od předních světových značek, kterou neustále doplňujeme. V naší nabídce samozřejmě nechybí nová světla s využitím LED technologií, která se díky nízké hmotnosti, malé spotřebě, RGB míchání barev a téměř nehlučnému provozu skvěle hodí k nasvícení téměř jakékoliv akce. Jsme schopni vám zajistit nasvícení akcí v rozsahu od malých tiskových konferencí přes velké hudební festivaly. 

STAGE SERVICE

Skoro žádná venkovní akce se neobejde bez zastřešení pódia. K tomu využíváme systém Ground Support. Tyto konstrukce lze využít jak pro stavby v interiéru tak i exteriéru a zavěšuje se do nich světelná, zvuková i projekční technika. Máme v nabídce od malých zastřešení 6x4m, 7x5m přes střední 9x7m, 10x8m až po velkou 13x10m disponujeme všemi velikostmi bez nutnosti subdodávek.

STAGE SERVICE

Pódium - pro stavbu pódií používáme certifikovaný systém německé firmy Nivtec, který se vyznačuje velkou variabilitou a flexibilitou. Systém je velikostí plochy pódia neomezený a je doplněn kompaktním zpracováním schodů o šířce 1 nebo 2 m včetně zábradlí. Výšku pódia lze plynule měnit od 20 cm do 2m, dá se tedy stavět i na nerovném terénu.Základním stavebním prvkem těchto pódií jsou díly 2 x 1 m a následně je lze doplnit deskami 1 x 1 m, 2 x 0,5 m a 1 x 0,5 m. Ve standardním provedení je povrchem černá protiskluzová dřevotříska, případně je možnost použít mléčné plexi díly 2 x 1 m, které lze zespodu podbarvit nebo kovové rošty 1 x 1 m. Pro bezbariérový přístup lze využít nájezdovou rampu.

LED SCREEN SERVICE

Nabízíme pronájem LED obrazovek 

 

Každý pixel této LED obrazovky se skládá z jednoho LED chipu, který zobrazuje všechny tři barvy. Je zde využívána technologie True Color Ultra-bright LED Technology. Velkoplošná LED obrazovka P6 je využitelná na nespočet druhů zobrazování, i například proti slunečnímu svitu.

Podle umístění, způsobu použití a vašich požadavků zajistíme potřebnou upínací a zavěšovací techniku. 

 

 

CAMERA SERVICE

Zajistíme pro Váš event nejlepší kamerové systémy a řetězce s profesionální obsluhou s možností nahrávání. Také spolupracujeme s profesionálními fotografy, kteří vaši akci dokonale z dokumenutjí. 

LASER SHOW SERVICE

Paprsek laseru se dokáže pohybovat rychlostí až několik tisíc pohybů za vteřinu. Díky těmto laserům slovenské značky Kvant jsme schopni připravit pro Váš event jedinečnou laserovou show. Lasery buď mohou kreslit grafiku, nebo logo dodané zákazníkem, na jakoukoli projekční plochu, my využíváme průsvitné černé plátno, nebo mohou kreslit abstraktní tvary do zamlženého prostředí.

VISUALIZATION SERVICE

Díky 3D vizualizačním programům Vám můžeme virtuálně navrhnout scénu eventu.